شرکت ذوب فلزات محسنی

ذوب فلزات محسنی
مهندس مهرداد محسنی

درباره ما

شرکت بین المللی ذوب باراد فلز محسنی از سال ۱۳۴۱ با همت مرحوم حاج حسین محسنی فرد در عرصه ذوب فلزات و بازرگانی مواد اولیه ریخته گری آغاز به فعالیت نمود. تأمین بهترین مواد اولیه قابل دسترس در داخل و خارج از کشور، مشتری مداری، صداقت و شفافیت در تعاملات بازرگانی، اخلاق مداری در رفتار با همکاران و رقبا و پایبندی به تعهدات در مراودات مالی باعث ثبت چهره ای خوش نام از این شرکت در طول بیش از 60 سال فعالیت در این عرصه گشته است.

در حال حاضر این مجموعه با مدیریت آقای مهندس مهرداد محسنی فرد در زمینه بازرگانی مواد اولیه مورد نیاز ریخته گری اعم از: انواع فلزات، انواع فرو آلياژها، گرافيت ها، بوته هاى گرافيتى با برندهای معتبر، آهن اسفنجی برای صنایع فولادسازی، فيلترهاى سراميكى، انواع جرم ها و آجرهاى نسوز، ابزارآلات صنعت ريخته گرى، پوشانها، فلاكسها، اسلیوها، گرمازاها و سرباره گيرها و… در حال فعالیت می باشد.

این مجموعه با شصت سال سابقه کار در راستای رفع نیاز صنعت متالورژی و ریخته گری کشور، مفتخر است که نه تنها در کیفیت محصولات بلکه با  بهره گیری از مهندسین کارآزموده و با تجربه در راستای سرعت بخشیدن به ارائه خدمات به مشتریان، درک نیازهای حال و آینده و حس مسئولیت و پاسخگویی در قبال آنان گامی اثربخش در اعتلای صنعت ریخته گری کشور برداشته و یاریگر صنعتگران این عرصه باشد .

فرآورده های نسوز خاوران

همچنین مجموعه ذوب فلزات محسنی در راستای ارتقای ارائه خدمات خود به صنعت کشور، کارخانه ای برای تولیدات فرآورده های نسوز با نام تجاری نسوز خاوران به بهره برداری رسانده است و در حال خدمت رسانی به شما عزیزان است.